Gezi yazıları başlıyor….

Yazacak ne kadar çok şey var aslında. Web sitemin duyurulması ile yavaş yavaş ziyaretler ve emailler başladı. Çok güzel emailler alıyorum. Herkese çok teşekkür ederim.
Öncelikle gelen istekler üzerine şu yanda ve Picasa linkinde de detaylı fotoğraflarını gördüğünüz yerlerle ilgili olan yazılarımla başlayacağım. Belki siz de gitmiş kadar olursunuz :)
Geçen akşam da twitterda şöyle birşey denedim. Evden çıkıp Taksim’e gidene kadar ki yolculuğumu twitterla paylaştım ve çok güzel tepkiler aldım. Kendi çapında yayın yapan minik bir televizyon gibiydim :) Twitlere fotografları da ekleyerek gönderince sanki istanbul’u hep beraber geziyormuşuz gibi oldu ve çok hoşuma gitti bu durum.
Şimdilik şu eski gezilerimin yazılarını hazır edeyim sizlere, daha sonra da istanbul’u beraber gezmeye devam ederiz….

Yazacak ne kadar çok şey var aslında. Web sitemin duyurulması ile yavaş yavaş ziyaretler ve emailler başladı. Çok güzel emailler alıyorum. Herkese çok teşekkür ederim.Öncelikle gelen istekler üzerine şu yanda ve Picasa linkinde de detaylı fotoğraflarını gördüğünüz yerlerle ilgili olan yazılarımla başlayacağım. Belki siz de gitmiş kadar olursunuz :)Geçen akşam da twitterda şöyle birşey denedim. Evden çıkıp Taksim’e gidene kadar ki yolculuğumu twitterla paylaştım ve çok güzel tepkiler aldım. Kendi çapında yayın yapan minik bir televizyon gibiydim :) Twitlere fotografları da ekleyerek gönderince sanki istanbul’u hep beraber geziyormuşuz gibi oldu ve çok hoşuma gitti bu durum.Şimdilik şu eski gezilerimin yazılarını hazır edeyim sizlere, daha sonra da istanbul’u beraber gezmeye devam ederiz….

Leave a Reply